Home / Sport / Pogba mund të bëhet futbollist fantastik

Pogba mund të bëhet futbollist fantastik

Asistent-trajneri i Juventusit, Angelo Alessio, e ka lëvduar performancën e Paul Pogbas në fitoren prej 2-0 ndaj Napolit.

19-vjeçari shënoi golin e dytë në fitoren mjaft të rëndësishme të Zonjës së Vjetër ndaj rivalit të deritanishëm për titull.

“Pogba ishte në formë të shkëlqyer dhe shënoi një gol të mrekullueshëm”.

“Ne e dimë se ai mund të bëhet një futbollist fantastik”, u ka thënë Alessio gazetarëve pas ndeshjes.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *