Home / Sport / Simeone: Falcao më i miri në botë

Simeone: Falcao më i miri në botë

Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone, thotë se ai është shumë me fat që punon me Radamel Falcao.

Për shumëkënd, përfshirë Simeone, kolumbiani është sulmuesi më i mirë në botë.

“Falcao mbase është numri 9 më i mirë në botë për momentin”, ka thënë Simeone.

Kolumbiani ka joshur vëmendjen e shumë klubeve evropiane me paraqitjet e tij, përfshirë edhe Chelsean, Real Madridin dhe Paris Saint Germain.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *