Home / Sport / Triumfojnë Bayern e Valencia

Triumfojnë Bayern e Valencia

Me rezultat minimal prej 1-0, Bayern Munichu ka fituar në shtëpi të Lille.

Realizues i vetëm ishte Thomas Mueller nga penaltia (20’).

Takimin tjetër të Grupit F e ka fituar Valencia që me rezultat 3-0 e ka mposhtur BATE Borisovin në udhëtim.

I jashtëzakonshëm ishte Roberto Soldado, i cili shënoi het-trik në këtë ndeshje (45’, 55’ dhe 69’).

Pas tri xhirosh, Valencia, BATE dhe Bayern Munich kanë nga gjashtë pikë në Grupin F.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *