Home / Sport / Yaya Toure të largohet nga City

Yaya Toure të largohet nga City

Agjenti i mesfushorit të Bregut të Fildishtë, Yaya Toure, thotë se ai mund të largohet nga Manchester City.

Toure ka arritur gjithë çfarë ka dashur te Manchester City dhe tash kërkon një sfidë të re te ndonjë klub si Barcelona, Chelsea ose Bayern Munich, sipas agjentit të tij.

“Toure ka bërë gjithçka që mundet me Cityn dhe ka nevojë për motivime të reja. Ai mund të nënshkruajë por shumë klube të mëdha, si Chelsea ose Bayern Munichit, por mua do të më pëlqente nëse Barca bën ofertë për të”, ka thënë Dimitri Seluk.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *