Home / Sport / Zidane: Kurrë nuk jam përplasur me Mourinhon

Zidane: Kurrë nuk jam përplasur me Mourinhon

Pas largimit nga Real Madridi, Zinedine Zidane thotë se ky ka qenë vendim personal i tij.

Francezi thotë se ai nuk është përplasur me trajnerin e Realit, Jose Mourinho, gjatë kohës së tij në klub.
“Kam mësuar se si është një klub i madh si Reali nga brenda. Besoj se pasioni im është të jem ditë për ditë në fushë dhe vendosa të kthehem në Francë”.

“Nuk kam problem me Mourinhon. Në të vërtetë, kam mësuar shumë nga ai”, ka thënë Zidane për Sport360.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *