Home / Sport / Bayerni shfaq interesim për Sneijder

Bayerni shfaq interesim për Sneijder

Bayern Munich është i gatshëm të transferojë mesfushorin e Interit, Wesley Sneijder.

Holandezi nuk do të luajë më për Nerazzurrët këtë sezon derisa nuk ka shenjë të një kontratë të re me një pagë të përgjysmuar, por duket se më e mundshme është që ai të shitet në afatin kalimtar të janarit.

Bayern raportohet se është i gatshëm të paguajë rreth 15 milionë euro për mesfushorin kreativ holandez.

PSG po ashtu mbetet e interesuar, ndërsa opsion mund të jenë edhe dy rivalët e Manchesterit, City dhe United.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *