Home / Sport / El Shaarawy: Jap gjithçka për të mundur Juven

El Shaarawy: Jap gjithçka për të mundur Juven

Sulmuesi i Milanit, Stephan El ShaaraWy, thotë se fitorja ndaj Juventusit të dielën do të ishte e rëndësisë së jashtëzakonshme për të dhe ekipin e tij, teksa do të jipte gjithçka për të fituar ndaj Juventusit.

“Sonte është një super ndeshje e rëndësishme për renditjen tabelare, por edhe për ngritjen tonë si ekip”.

“Një fitore nuk do të kishte çmim, por ne do të japim 150 përqindëshin tonë për të arritur atë. Të fitojmë dhe të shënojmë nën Curva Sud do të ishte fantastike”, është shprehur sulmuesi.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *