Home / Sport / Falcao i kënaqur me nominimin për Topin e Artë

Falcao i kënaqur me nominimin për Topin e Artë

Sulmuesi i Atletico Madridit, Radamel Falcao, ka shprehur kënaqësinë në lidhje me nominimin e tij për çmimin prestigjioz Topi i Artë.

“Nuk kam ndryshuar aspak. Unë e di që po kalojë nj formë të mirë por unë nuk i bëj kurrë presion vetes. Nuk mendoj për konkurrencën me futbollistët tjerë. Unë fle rehat, më besoni”.

“U ndjeva i lumtur dhe shumë krenar me nominimin për Topin e Artë. Nominimi është rezultat i gjithë punës së madhe që kam bërë për vite me radhë”, është shprehur kolumbiani për Goal.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *