Home / Sport / Galliani: Ishte paraqitja më e mirë

Galliani: Ishte paraqitja më e mirë

Zëvëndëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka thënë se Milani ka shfaqur paraqitjen më të mirë në gjithë sezonin në rikthimin prej 2-2 ndaj Napolit të shtunën.

Milani arriti të rikthejë rezultatin pas disavantazhit të hershëm prej 2-0, ndërsa Galliani beson se klubin e presin kohëra të mira dhe se ka shenja të përmirësimit.

“Ne dominuam ndeshjen. Mendoj se ky ishte Milani më i mirë që kam parë në fushë këtë sezon”, ka thënë Galliani.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *