Home / Sport / Ibra fton Bechkamin te PSG

Ibra fton Bechkamin te PSG

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Zlatan Ibrahimovic, e ka ftuar David Bechkamin që t’i bashkohet projektit ambicioz të PSG-së.

Mesfushorit anglez po i mbaron kontrata me LA Galaxy dhe atij i janë bërë shumë oferta nga klubet evropiane, në mes tyre oferta konkrete kanë bërë QPR dhe Ëest Ham United.

“Unë jam i sigurt se ai do të ketë oferta nga klubet anembanë botës, por PSG ka një projekt vërtet ambicioz dhe nëse ai ende dëshiron të fitojë trofe atëherë ky është klubi i duhur për të”.

“Ne mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve përgjatë dy sezoneve të ardhshme me këtë ekip që po ndërtohet”, ka deklaruar Ibrahimovic për mediat franceze.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *