Home / Sport / Juve do ta mposhtë Milanin me mendje dhe zemër

Juve do ta mposhtë Milanin me mendje dhe zemër

Mesfushori i Juventusit, Arturo Vidal, është i bindur se skuadra e tij do ta mposhtë Milanin në derbin e të dielës.

“Si do t’i mposhtim Rossonerët? Me kokat tona, zemrat dhe këmbët”.

“Pas ndeshjes ndaj Interit u kthyem për të bërë atë që bënim vitin e kaluar, me presionin dhe agresivitetin që e patëm gjatë gjithë sezonit”, ka deklaruar kiliani për TuttoSport.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *