Home / Lajme / Rajon / Ku ishte Ramushi, sipas fëmijëve të tij?

Ku ishte Ramushi, sipas fëmijëve të tij?

Ish kryeministri Ramush Haradinaj, u shpall i pafajshëm nga Gjykata Ndërkombëtare për Krime të Luftës në Hagë.

Lajmi u prit me emocione nga të gjithë shqiptarët, por natyrisht se emocion më të madh kishin familjarët e tij, e në veçanti, bashkëshortja dhe fëmijët e tij, raporton “Klan Kosova”.

Ramush Haradinaj, për fëmijët e tij, ndodhej në një shkollim ushtarak. Kështu u kishte thënë nëna e tyre, duke ditur se ata janë të vegjël të dinë për gjëra të mëdha dhe të rënda. Ata nuk do të mund ta kuptonin drejtë atë që po ndodhte në Hagë.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *