Home / Sport / Largohet Sneijder vjen Willian?

Largohet Sneijder vjen Willian?

Presidenti i Interit, Massimo Moratti raportohet se është i gatshëm ta shesë mesfushorin Wesley Sneijder, për të krijuar fonde për transferimet e janarit.

Tuttosport shkruan se presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka vendosur ta shesë njëshin holandez dhe ta zëvendësojë atë me yllin e Shakhtar Donetsk, Willian.

Po ashtu Moratti ka në agjendën e tij edhe një rikthim të sulmuesit të Manchester Cityt, Mario Balotelli.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *