Home / Sport / Mourinho: Më mungon Interi

Mourinho: Më mungon Interi

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, thotë se atij i mungon ish-klubi i tij, Interi, ku ka shijuar momentet më të mira në karrierën e tij.

“Unë u largova pasi nëse ju fitoni me Real Madridin atëherë keni bërë histori. Megjithatë, zemra ime mbetet Nerazzurro”.

“Askush nuk më ka dhënë të njëjtën lloj kënaqësie që më dha Interi. Kam qarë më shumë se një herë kur u largova. Zemra ime është në Milano, kam një nostalgji të përhershme për Interin”.

“Interi është si familje dhe unë gjithmonë do t’i takoj asaj familje. Unë festoj kur Interi fiton dhe vuaj kur ata humbasin”, ka thënë Mourinho.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *