Home / Sport / Neymar: Nuk është koha të kaloj në Europë

Neymar: Nuk është koha të kaloj në Europë

Sulmuesi i Santosit, Neymar, ka thënë se është ende shumë herët për të që të kalojë në Europë dhe prandaj nuk e ka ndërmend ta bëjë një kalim në kontinentin e vjetër.

Neymar po lidhet fuqishëm me kalime te Barcelona, Chelsea dhe Real Madridi, por këto pohime ai vazhdimisht i ka mohuar, duke insistuar edhe kësaj radhe se ai nuk e ka ndërmend të largohet nga Brazili.

“Jam i kënaqur këtu në Brazil, jam i lumtur te Santosi. Unë e kam ëndërr të luaj në Europë, por është ende nuk është momenti i duhur”, është shprehur Neymar.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *