Home / Lajme / Maqedoni / Televizioni Koha gjithmonë ekskluziv

Televizioni Koha gjithmonë ekskluziv

27 nëntor-Gjatë këtyre 4 orëve do të ndiqni disa dokumentare të shkurta kushtuar atdhetarëve shqiptarë ndër vite. Studioja e hapur fillon në orën 11.00 dhe do të zgjasë deri në orën 15.00.

Televizioni Koha –Tetovë për nder të festës së madhe të 100 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së shtetit Shqiptarë dhe ditës së flamurit nesër do të ketë program të drejtpërdrejtë nga qendra e re tregtare në Tetovë me studio të hapur.

Krahas shumë mysafirëve të cilët janë ftuar poashtu edhe qytetarët e Tetovës do të kenë mundësi që në mënyrë të drejtpërdrejt të urojnë për këtë festë të madhe përmes mikrofonit të Televizionit Koha.

Gjatë këtyre 4 orëve do të ndiqni disa dokumentare të shkurta kushtuar atdhetarëve shqiptarë ndër vite. Studioja e hapur fillon në orën 11.00 dhe do të zgjasë deri në orën 15.00.

Jeni të mirëseardhur në këtë studio që të shënojmë këtë festë të papërsëritshme.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *