Home / Sport / Volejboll, Shkëndija pret Lirinë

Volejboll, Shkëndija pret Lirinë

Takimi duhej të luhej fundjavën e shkuar, mirëpo u shty për shkak të disa angazhimeve të Shkëndijës ndaj Federatës së Volejbollit të Maqedonisë.

Ndeshja e shtyrë e javës së parë të Ligës së Parë të volejbollit të Maqedonisë, ndërmjet Shkëndijës dhe Lirisë do të zhvillohet sot (e ejnte), në palestrën sportive të shkollës së mesme të mjekësisë, me fillim në orën 19:00. Takimi duhej të luhej fundjavën e shkuar, mirëpo u shty për shkak të disa angazhimeve të Shkëndijës ndaj Federatës së Volejbollit të Maqedonisë. Mirëpo pasi të njëjtat janë shlyer dhe Shkëndija ndërkohë zhvilloi takimin e xhiros së dytë me Borec Brakon, me marëveshje të kryesive të dy skuadrave, është vendosur që ndeshja të luhet sot.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *