Home / Sport / Adil Rami në planet e Milanit

Adil Rami në planet e Milanit

Milani është duke menduar të bëjë ofertë për mbrojtësin e Valencias, Adil Rami.

E ardhmja e francezit është e paqartë me Valencian që është në krizë pas shkarkimit të trajnerit Mauricio Pellegrino.

Milani është duke menduar një ofertë në vlerën e 15 milionë eurove për Rami në prag të afatit kalimtar të janarit.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *