Home / Lajme / Botë / ‘Coca-Cola’ me dhuratë fantastike për Vitin e Ri, takim me yllin e futbollit zviceran Shaqirin

‘Coca-Cola’ me dhuratë fantastike për Vitin e Ri, takim me yllin e futbollit zviceran Shaqirin

Mynih, 4 dhjetor 2012- Ylli i futbollit zviceran dhe idhulli i të rinjve, Xherdan Shaqiri, këtë edicion po luan te Bayern Munchen. Si ambasador zyrtar i kësaj pijeje të njohur freskuese, Shaqiri mund ta gëzojë tej mase një adhurues të tij gjatë këtij muaji.

“Hapeni shishen dhe fitoni dhuratë fantastike për festat e fundvitit!” është oferta që gazeta “20 Minuten” u jep lexuesve të saj. Me këtë jepet mundësia që për dy javë, përmes kodit që do të gjendet në brendësinë e kapakut të “Coca-Cola”, të konkurrohet dhe të fitohet një takim me Xherdan Shaqirin dhe një biletë për një ndeshje të Bayern Munchenit në Bundesliga 1.

Ylli i futbollit zviceran dhe idhulli i të rinjve, Xherdan Shaqiri, këtë edicion po luan te Bayern Munchen. Si ambasador zyrtar i kësaj pijeje të njohur freskuese, Shaqiri mund ta gëzojë tej mase një adhurues të tij gjatë këtij muaji.

Fituesi fatlum do ta ketë rastin të takohet me Shaqirin dhe do të marrë një biletë për të udhëtuar në Munih dhe ta shohë ndeshjen ndërmjet Bayernit e Borussia Moenchengladbachut

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *