Home / Lajme / Maqedoni / Deputeti Amdi Bajram qëllohet me vezë

Deputeti Amdi Bajram qëllohet me vezë

Deputeti Amdi Bajram i cili po përpiqej të hynte në Kuvend u qëllua me vezë dhe portokaj.

Ndaj kësaj, ai u përgjigj: “Vdisni, vdisni, Brankon do ta varrosim”
Deputeti Amdi Bajram i cili po përpiqej të hynte në Kuvend u qëllua me vezë dhe portokaj. Ndaj kësaj, ai u përgjigj: “Vdisni, vdisni, Brankon do ta varrosim”.
Në ndërkohë, vazhdojnë tensionet mes dy grupeve, duke u hedhur gjëra të forta

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *