Home / Sport / Galliani: El Shaarawy nuk shkon te City

Galliani: El Shaarawy nuk shkon te City

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se Stephan El Shaarawy, nuk do të shkojë te Manchester City.

Gallini thotë se El Shaarawy nuk do të përfshihet në ofertën për sulmuesin e Manchester Cityt, Mario Balotelli, siç kanë shkruar së fundi mediat italiane.

“Betohem, betohem, betohem se El Shaarway do të qëndrojë te Milani. Ne do ta mbajmë atë dhe do ta mbulojmë mungesën e De Jong me ata që kemi në skuadër”, ka thënë Galliani.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *