Home / Sport / Ibra: Edhe unë do t’i shënoja 90 gola po të mi jepnin penaltitë si Messit

Ibra: Edhe unë do t’i shënoja 90 gola po të mi jepnin penaltitë si Messit

Për sulmuesin e Paris Saint-Germain, Zlatan Ibrahimovic, nuk është punë e madhe që Lionel Messi ka shënuar 86 gola gjatë vitit 2012.

Superylli argjentinas të dielën theu rekordin e Gerd Muellerit për më shumë gola të shënuar gjatë një viti kalendarik, por suedezi nuk është i fascinuar nga kjo arritje.

“Edhe unë do të shënoja 90 gola në vit po të më jepeshin njëmbëdhjetëmetërshat ashtu si i jepen Barcelonës dhe Messit”, ka thënë 31-vjeçari.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *