Home / Sport / Katalonasit: Mourinho ne të duam ty

Katalonasit: Mourinho ne të duam ty

”Mourinho ne të duam ty. Mourinho duam që ti të qëndrosh. Rri Mourinho” këndonin tifozët e Barcelonës.

Në ndeshjen e mbrëmshme mes Barcelonës dhe Athletico Madrid, tifozët katalonas të Barcelonës vazhdimisht përkrahnin skuadrën e tyre e cila po dominon plotësisht këtë vit në futbollin spanjoll.

Mes thirrjeve të ndryshme për skuadrën e tyre, katalonasit lakuan edhe emrin e Jose Mourinhos.

”Mourinho ne të duam ty. Mourinho duam që ti të qëndrosh. Rri Mourinho” këndonin tifozët e Barcelonës.

Këto thirrje ishin ironizuese pasi që sipas tyre qëndrimi i Mourinhos e ka bërë Realin të dobët sivjet.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *