Home / Sport / Lëndimi i Messit, jo edhe aq serioz

Lëndimi i Messit, jo edhe aq serioz

Sulmuesi i Bracelonës, Lionel Messi, pësoi një lëndim në gju gjatë ndeshjes kundër Benficës në Ligën e Kampionëve, ndërsa tani, ai ndjehet me i lehtësuar pasi që lëndimi nuk ishte aq serioz

“Ndjehem mirë tani por nuk e di sigurt se a do të luaj të dielën kundër Betisit”.

“E vërteta është se unë nuk po mendoja për asgjë sepse kisha dhimbje të madhe dhe u frikësova nga më e keqja. Mendova se do të më duhej ta lëshoj fushën”.

“Fillimisht u frikësova shumë kur doktorët më shikuan dhe më ekzaminuan, por kur ata thanë që nuk është diçka serioze, unë u ndjeva më i lehtësuar”, ka deklaruar Messi.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *