Home / Lajme / Maqedoni / Protestuesit e opozitës, kanë sulmuar Policin

Protestuesit e opozitës, kanë sulmuar Policin

Disa qindra qytetarë të opozitës, kanë filluar përleshje me policinë, duke tentuar që ti ju vërsulen grupit tjetër të qytetarëve të cilët protestojnë në mënyrë të qetë, duke mbrojte internat e qeverisë, dhe të vendit.

Shumë qytetarë kanë filluar përleshjet me policin, duke tentuar për ta tejkaluar kordonin policor, dhe insistojnë për tu përlesha me pjesë tjetër të popullatës, të cilët janë kryesisht përkrahës të politikës qeveritare, pohon portali press 24.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *