Home / Lajme / Maqedoni / Sulmohet selia e LSDM-së

Sulmohet selia e LSDM-së

Është sulmuar me gurë selia e LSDM-së.

Është sulmuar me gurë selia e LSDM-së nga persona të panjohur të cilët janë mbledhur para ndërtesës së kësaj partie. Kanë gjuajttur me gurë dhe kanë thyer disa xhama. Për momentin nuk raportohet për të lënduar.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *