Home / Lajme / Maqedoni / Të shtëna me armë në Saraj të Shkupit

Të shtëna me armë në Saraj të Shkupit

Shkup, 27 Dhjetor – Breshëri armësh janë shkrepur ndaj një makine që po lëvizte mbrënë në Saraj të Shkupit.

Policia bëri të ditur se një person i evidentuar nga policia ka shtënë në drejtim të tre të rinjve nga fshatrat Gllumovë dhe Gërçec që po lëviznin me një makinë nëpër fshatin Saraj. MPB bëri të ditur se është vënë në kërkim të autorit të të shtënave dhe se po hetohen motivet e këtij sulmi.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *