Home / Sport / Abramovich rikthen dëshirën për Modric

Abramovich rikthen dëshirën për Modric

Chelsea është duke bërë gati një ofertë për mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric, gjithnjë sipas mediave britanike.

The Sun shkruan se pronari i Bluve, Roman Abramovich do të bëjë një ofertë prej 22 milionë funtesh në drejtim të Real Madridit në tentim për të kthyer kroatin në Angli.

Modric nuk po ka momentet më të mira te Reali nën drejtimin e Jose Mourinhos dhe ende nukë shtë adaptuar me jetën në Spanjë.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *