Home / Lajme / Maqedoni / Aksident i rëndë trafiku në Xhon Kenedi

Aksident i rëndë trafiku në Xhon Kenedi

Mbrëm rreth orës 21:00 në lagjen Xhon Kenedi ndodhi një aksident i rëndë trafiku.

Sipas informatave të para, një person ka pësuar lëndim në kokë përderisa disa tjerë janë hospitalizuar.

Policia menjëherë arriti në vendin e aksidentit dhe filloi hetimet.
MPB pritet që brenda ditës të dalë me informata dhe detaje më konkrete rreth aksidentit në fjalë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *