Home / Sport / Arsenali dhe Unitedi me oferta për Zaha

Arsenali dhe Unitedi me oferta për Zaha

Mediat angleze raportojnë se Arsenali dhe Manchester Unitedi janë duke përgatitur ofertat e tyre për anësorin e Crystal Palace, Wilfried Zaha.

Klube të shumta janë të interesuara për nënshkrimin e 20-vjeçarit, por Topçinjtë dhe Djajtë e Kuq pritet që gjatë kësaj jave të bëjnë oferta zyrtare.

Drejtuesit e Crystal Palace janë të vetëdijshëm për vlerën e lojtarit të tyre dhe do të përpiqen që të nxjerrin shumën sa më të madhe të mundshme.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *