Home / Sport / Atletico më afër Barcës, lëndohet Falcao

Atletico më afër Barcës, lëndohet Falcao

Atletico Madridi e ka mposhtur Levanten me rezultat 2-0 në Estadio Vicente Calderon.

Adrian në pjesën e parë (32’) dhe Koke në të dytën (60’), shënuan golat e vendasve.

Në këtë takim u lëndua sulmuesi kryesor i madrilenëve, Radamel Falcao, i cili e lëshoi fushën në minutën e 58-të.

Pas kësaj fitoreje Atletico Madridi ngushton në tetë diferencën e pikëve me liderin Barcelona.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *