Home / Sport / Balo-Drogba, dopio-goditje e Milanit?

Balo-Drogba, dopio-goditje e Milanit?

Sipas “La Gazzetta dello Sport”, Milani po mendon per transferimin në Milanello te dyshes se sulmit Didier Drogba dhe Mario Balotelli.

“Drogba apo Balotelli? Milan sheh dopio” Ky eshte titulli kryesor i portalit sportiv më të madh ne Europe “La Gazzetta dello Sport”. Sipas saj, Milani po mendon per transferimin në Milanello te dyshes se sulmit Didier Drogba dhe Mario Balotelli.

Nga te dy, me i favorizuari eshte Drogba edhe pse do te aktivizohet ne Kupen e Afrikes me Bregun e Fildishte por merkatoja e futbollit dhuron gjithmone te paparitura.

Ndaj te presim e te shohim goditjen e kuqezinjeve.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *