Home / Sport / Balotelli përshëndetet me lojtarët?

Balotelli përshëndetet me lojtarët?

Mario Balotelli duket se u ka thënë lamtumirë bashklojtarëve të tij te Manchester City, pasi pritet të kalojë te njëra prej skuadrave nga Milano.

Balotelli u kishte thënë bosëve të shtëpisë së tij që e kishte me qera se do të kthehet në Itali dhe duket se lajmi i dhënë nga The Sun kohë më parë është i vërtetë.

Goal raporton se një dëshmitar okular e kishte parë Balotellin duke u përshëndetur për herë të fundit me bashklojtarët.

Kështu, pistat e mundshme për Balotellin janë të shumta, por Interi që ka klauzolën favorizuese dhe Milani që besohet se po bën gati 25 milionë euro në momentin që transferohet edhe Kaka, janë favoritët më të mëdhenj për firmën e tij.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *