Home / Sport / Bayerni në negociata me Guardiolën

Bayerni në negociata me Guardiolën

Bayern Munich raportohet se ka zhvilluar një seri të bisedave me agjentin e Pep Guardiolës.

Ish-trajneri i Barcelonës, i cili së fundi është lidhur me detyrën e trajnerit të Manchester Cityt dhe të Chelseat, deklaroi se do t’i kthehet futbollit në sezonin e ardhshëm.

TZ shkruan se Josep Maria Orobitg është takuar me zyrtarë të Bayernit muajin e kaluar për të diskutuar interesimin e Guardiolës për t’u transferuar në Gjermani.

Orobitg është i afërt me vëllain e Guardiolës, Pere, i cili po ashtu përfaqëson trajnerin në biseda me klubet e interesuara.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *