Home / Sport / Casillas: E pyeta Pepen çka ka dashur të thotë

Casillas: E pyeta Pepen çka ka dashur të thotë

Iker Casillas ka folur sot pas seancës stërvitore me Realin për situatën aktuale të tij në skuadër. Casillas tha se po punon maksimalisht që të fitoj besimin e trajnerit të tij dhe të portierëve për portën e Realit.

“Unë jam mirë, po ndihem mirë dhe po punoj maksimalisht për të fituar pozitën ku dua që të luaj prapë. Unë nuk jam një makinë, por po bëj punën time” deklaroi Casillas.

I pyetur për deklaratën e Pepes së portugezët janë të shkelur në La Liga, Casillas tha se e ka diskutuar këtë me bashkëlojtarin e tij.

“E kam pyetur Pepen se çfarë ka dashur të thotë me këtë. Ai nuk ka thënë konkretisht për portugezët e Realit por ata në La Liga” përfundoj Casillas.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *