Home / Sport / Casillas: Mourinho po gabon

Casillas: Mourinho po gabon

Portieri i Real Madridit, Iker Casillas, ka thënë se do të punojë maksimalisht në mënyrë që t’i dëshmojë Jose Mourinhos se po gabon që po e lë në bankën rezervë.

“Do të punoj shumë më shumë dhe do t’i tregojë Mourinhos se po gabon që po më le në bankinë”.

“Nuk më mbetet gjë tjetër vetëm të stërvitem më shumë. Duhet ta rifitoj besimin e trajnerit”, ka thënë Casillas.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *