Home / Sport / Casillas në planet e United?

Casillas në planet e United?

Kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas, është shndëruar në synim serioz për klubin anglez, Manchester United.

Telegraph shkruan se United në mënyrë aktive po kërkon portier me përvojë për të zëvëndësuar De Gean në fund të sezonit.

Përderisa Asmir Begovic dhe Fernando Muslera po ashtu janë opsione serioze, tabloidi anglez nuk e hedh poshtë mundësinë që Djajtë të bëjnë ofertë për ‘San Iker’, i cili është lënë shpesh në pankinë nga Mourinho këtë sezon.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *