Home / Sport / Chelsea humbet, Liverpool fiton

Chelsea humbet, Liverpool fiton

Minimale ishte fitorja e QPR-së të cilët shënuan golin e fitores në minutën e 78 nga Wright Philips.

Skuadra e Chelsea ka shënuar një humbje si mysafir pasi që londinezet nuk qenë në gjendje që ta mposhtin skuadrën në krizë, QPR.

Minimale ishte fitorja e QPR-së të cilët shënuan golin e fitores në minutën e 78 nga Wright Philips.

Ndërkaq, Liverpool ka shënuar një fitore të pastër në Anfield pasi që ka mposhtur me rezultat të pastër Sunderland, 3 – 0.

Golat për Liverpool i shënuan Sterling (19) dhe Suarez (26), (52).

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *