Home / Sport / “Jam lodhur nga Ibrahimovic”

“Jam lodhur nga Ibrahimovic”

Mesfushori i Bordeaux, Fahid Ben Khalfallah, ka zbuluar se ai është lodhur tej mase nga vëmendja mediale që po i jipet Zlatan Ibrahimovicit.

“Kujt i intereson për Ibrahimovicin? Kemi folur shumë gjatë këtij viti për PSG dhe për Ibrën. Ai shënon, ata fitojnë – mirë”.

“Ata po bëjnë një projekt fantastik dhe ata kanë mundësinë ta bëjnë këtë pasi kanë resurse të mjaftueshme. Për këtë arsye, është në rregull”, ka thënë Ibrahimovic.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *