Home / Sport / “Juve s’ka nevojë për emra të mëdhenj”

“Juve s’ka nevojë për emra të mëdhenj”

Pronari i Juventusit, John Elkann, ka thënë se ata nuk kanë nevojë për të bërë transferime të mëdha gjatë janarit.

Elkann citon fitoren ndaj Udineses si arsyen kryesore pse të mos bëhen transferime të mëdha, pasi në atë takim u vërtetua se ekipi është i kompletuar.

“Një top lojtar? Fitorja 4-0 ndaj Udineses ka treguar se ne mund të fitojmë me lojtarët që kemi në dispozicion”, ka thënë Elkann.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *