Home / Sport / Liverpool pas Zarate

Liverpool pas Zarate

Liverpooli është duke menduar një transferim të vonshëm dhe të befasishëm për sulmuesin e Lazios, Mauro Zarate.

Daily Express shkruan se Liverpool duhet të mposhtë rivalët e Ligës Premier, Sunderland dhe Stoke City, të cilët besohet se po ashtu janë të interesuar në lojtarin.

Dhe Lazio mund të jetë e gatshme të ndahet me Zaraten, pasi klubi italian dëshiron të ulë harxhimet dhe të krijojë më shumë hapësira të reja në skuadër.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *