Home / Sport / Liverpooli dhe Interi arrijnë marrëveshje për Coutinhon

Liverpooli dhe Interi arrijnë marrëveshje për Coutinhon

Philippe Coutinho është pranë transferimit te Liverpooli, pasi Redsat kanë arritur marrëveshje me Interin për një shumë prej 13.7 milionë eurosh.

Sipas Goal.com, në ditët në vijim mesfushori brazilian do të udhëtojë në Angli për të biseduar rreth kushteve personale me klubin e tij të ardhshëm.

‘Të Kuqtë’ kishin konkurrencë nga Southamptoni për nënshkrimin e 20-vjeçarit, por pas rritjes së ofertës fillestare (nga 7.6 në 13.7 milionë euro), ata u morën vesh me drejtuesit e Interit

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *