Home / Lajme / Maqedoni / LSDM në protestë, bllokon tre udhëkryqe në Shkup

LSDM në protestë, bllokon tre udhëkryqe në Shkup

Opozita maqedonase LSDM me deputetët e saj dhe me mbështetësit e opozitës së bashkuar do të bllokojnë tre udhëkryqe në Shkup.

Deputetja e LSDM-së, Radmilla Shekerinska së bashku me kolegët e saj deputetë dhe me mbështetës së opozitës së bashkuar sot në mesditë do të bllokojnë udhëkryqin para urës “Goce Dellçev” në afërsi të ndërtesës së qeverisë.

Në të njëjtën kohë, opozita e bashkuar do t’i bllokojë edhe udhëkryqet në bulevardin “Aradhat Partizane” në Komunën Karposh si dhe në hyrje të komunës së “Kisella Vodës”.

Gjithashtu lexo

Deskoski: Drama me Serbinë i ka rrënjët më të thella sesa që mundohet të tregojë Vuçiq (Video)

Epilog i mirë i dramës së panevojshme, e cila ka rrënjë më të thella nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *