Home / Sport / Mancini dhe Balotellin zihen në stërvitje

Mancini dhe Balotellin zihen në stërvitje

Mancini ka reaguar me ton të lartë duke e qortuar sulmuesin italian. Balotelli ka humbur nervat dhe pastaj është përplasur me të.

Në stërvitjet e sotme të Manchester Cityt janë përleshur dy italianët e kësaj skuadre, trajneri Roberto Mancini me sulmuesi Mario Balotelli. Si raportohet e tëra ka ndodhur pas një ndërhyrje të rëndë të Balotellit ndaj mbrojtësit të Cityt, Gael Clichy.

Mancini ka reaguar me ton të lartë duke e qortuar sulmuesin italian. Balotelli ka humbur nervat dhe pastaj është përplasur me të. Po të mos kishin qenë asistentët e Mancinit, kushedi se çka do të kishte ndodhur dhe mbase trajneri do të përfundonte në spital, raportojnë mediet britanike.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *