Home / Sport / Mancini hedh poshtë spekulimet për Balotellin

Mancini hedh poshtë spekulimet për Balotellin

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka hedhur poshtë spekulimet që lidhin Mario Balotellin me një largim nga klubi anglez.

Balotelli po lidhet me një kalim te Interi dhe Milani, por Mancini përkundër përleshjes me SuperMarion ka hedhur poshtë tratativat.

“Më keni lodhur me pyetjet për Balotellin. Ai nuk largohet, ju siguroj”, ka thënë Mancini.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *