Home / Sport / Mancini: Nuk kam ekip

Mancini: Nuk kam ekip

Menaxheri i Manchester Cityt, Rboerto Mancini, thotë se ai nuk ka lojtarë të mjaftueshëm dhe se do të jetë e vështirë që të bëhen transfere për kohën e mbetur gjatë janarit.

Manchester City ende nuk ka bërë asnjë transfer, që është mjaft e pazakontë për klubin që zakonisht zë kryetitujt e lajmeve për transfere gjatë afateve kalimtare.

“Unë nuk e di, por ne nuk kemi lojtarë të mjaftueshëm. Është vështirë të vijë ndonjë lojtar. Tani kemi 18 lojtarë. Ne nuk mund të shesim më”, është shprehur Mancini.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *