Home / Sport / Miroslav Stoh, “Goli i Vitit 2012”

Miroslav Stoh, “Goli i Vitit 2012”

Gjuajtja fluturimthi nga distanca e mesfushorit sllovak të Fenerbahçes ka mposhtur gjestin akrobatik të Radamel Falakao në miqësoren ndaj Amerika De Kali dhe driblimin e radhës të brazilianit Neimar.

Goli i Miroslav Stoh në ndeshjen mes Fenerbahçe dhe Gençlerbirligi në kampionatin turk, është votuar si më i bukuri për vitin 2012. Gjuajtja fluturimthi nga distanca e mesfushorit sllovak të Fenerbahçes ka mposhtur gjestin akrobatik të Radamel Falakao në miqësoren ndaj Amerika De Kali dhe driblimin e radhës të brazilianit Neimar, fitues i edicionit të kaluar, në një ndeshje të Santos përballë Internacional.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *