Home / Sport / Niang synon vendin e tretë me Milanin

Niang synon vendin e tretë me Milanin

Sulmuesi i Milanit, M’Baye Niang, beson se Milani mund të përfundojë në vendin e tretë këtë sezon.

Rossonerët kanë pasur start katastrofal të sezonit dhe janë në pozitën e shtatë, 14 pikë larg liderit Juventus.

“Dëshira ime? Vendi i tretë në kampionat”, ka thënë Niang për Milan Channel.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *