Home / Lajme / Rajon / Një burrë në Çeki ka therë tre të afërmit e tij dhe është vetëvra duke kërcyer nga kati i tetë

Një burrë në Çeki ka therë tre të afërmit e tij dhe është vetëvra duke kërcyer nga kati i tetë

3 janar-
“Tre personat janë lënduar në mënyrë serioze dhe dy prej tyre me helikopter janë transferuar në një spital të Pragë dhe në Liberec, përderisa i treti është për mjekim në Mlada Boleslav”, deklaroi për gazetën “Pravo”, zëdhënësja e Ndihmës së shpejtë Tereza Janaçkova.

Në qytetin çek Mlada Boleslav, në veri të vendit, sot në mëngjes një burrë ka therur tre anëtarë të familjes së tij pas çka ka tentuar ta djegë banesën dhe ka kërcyer nga dritarja dhe ka vdekur, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Praga.

“Tre personat janë lënduar në mënyrë serioze dhe dy prej tyre me helikopter janë transferuar në një spital të Pragë dhe në Liberec, përderisa i treti është për mjekim në Mlada Boleslav”, deklaroi për gazetën “Pravo”, zëdhënësja e Ndihmës së shpejtë Tereza Janaçkova.

Policia nuk ka kumtuar detaje tjera për rastin

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *