Home / Lajme / Maqedoni / Një djalosh nga Shkupi goditet nga një plumb qorr

Një djalosh nga Shkupi goditet nga një plumb qorr

Tetëmbëdhjetëvjeçari B.A. nga Shkupi është qëlluar nga një plumb qorr në thembrën e djathtë mbrëmë rreth orës 18.30 derisa shëtiste në bul. “Brigda e Maqedonisë dhe e Kosovës” në Shkup.

Siç kumtoi sot MPB, B.A. është dërguar për mjekim në spitalin e përgjithshëm të qytetit “Shën Naumi i Ohrit”, ku i janë konstatuar lëndime trupore.

Polica ndërmori masa për pastrimin e rastit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *